Biwak z Bohaterem – Dęblin 27-29 maja 2022 r.

UDOSTĘPNIJ
/
685

Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP i Komenda Hufca ZHP Ryki serdecznie zapraszam wędrowników i harcerzy starszych na Biwak z Bohaterem, który odbędzie się w dniach 27 – 29 maja 2022 roku w Dęblinie – Fort Mierzwiączka.

W trakcie biwaku będziecie mieli możliwość zapoznania się z walorami i historią miasta Dęblin. Biwakować będziecie w historycznym Forcie Mierzwiączka. Biwak będzie okazją do integracji drużyn z różnych hufców i wzmocnienia pracy z Bohaterem Chorągwi. W programie biwaku przygotowaliśmy dla Was bieg nocny, gra terenowa, konkursy musztry i modelarski, wieczorne ognisko z ciekawymi postaciami związanymi z lotnictwem oraz udział w niedzielnych uroczystościach nadania nowego sztandaru chorągwi.

Na zgłoszenia partoli czekamy do 6 maja 2022 roku za pomocą FORMULARZA.

Szczegółowe informacje znajdziecie w REGULAMINIE

.