Webinar dotyczący składek członkowskich

UDOSTĘPNIJ
/
423

Czym jest składka członkowska, dlaczego ją płacimy, na co jest wydawana – na te i inne pytania poznacie odpowiedź podczas webinaru poświęconego składkom członkowskim.

13 stycznia 2022 roku (czwartek) o godzinie 20:15 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na webinar dotyczący składek członkowskich. Spotkanie potrwa około godziny. Porozmawiamy o uchwale składkowej, mechanizmach zwolnień i sposobie naliczania składek, a także o tym na co wydawane są składki na poszczególnych szczeblach naszej organizacji. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań.

Gośćmi spotkania będą: komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP hm. Tomasz Sych, skarbniczka Chorągwi Lubelskiej ZHP phm. Agnieszka Hojda, skarbniczka Hufca ZHP Lublin phm. Małgorzata Góral-Kowalczyk, skarbniczka Hufca ZHP Puławy phm. Róża Słowikowska.

Webinar odbędzie się przez aplikację Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.