Zaproszenie do składania ofert dzierżawa

UDOSTĘPNIJ
/
112

Chorągiew Lubelska ZHP zapraszam do składania ofert na dzierżawę pomieszczeń z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej na Ośrodku Wypoczynkowym w miejscowości Grabniak.

Przedmiotem oferty jest dzierżawa w okresie od maja 2023 do września 2023 pomieszczeń o powierzchni 200 m2 w budynku magazynowym zaadoptowanym na potrzeby prowadzenia baru oraz grunty o powierzchni 100 m2 przed budynkiem. Obiekt zlokalizowany jest na Ośrodku Wypoczynkowym Grabniak, gmina Urszulin, Grabniak 57.

Budynek murowany, pokryty eternitem i gontem bitumicznym. Elewacja budynku odmalowana z niewielkimi widocznymi uszkodzeniami, wszystkie okna oszklone bez uszkodzeń. Od strony drogi do budynku przylega drewniane zadaszenie pokryte blachą. Do budynku prowadzą 3 pary drzwi zewnętrznych – 2 metalowe i jedne drewniane – podwójne oraz dwa metalowe okienka – sprzedażowe i zwrotu naczyń. W części przeznaczonej na bar i łazienkę podłoga pokryta wykładziną, część przeznaczona na bar po remoncie. Bar wyposażony jest w podstawowy sprzęt: lodówki, zmywaki, podgrzewacze wody, kuchenki gazowe, bemary, drobny sprzęt kuchenny, zastawę stołową.

Oferty można składać do 17 kwietna 2023 roku przesyłając je mailem na adres lubelska@zhp.pl. Zainteresowanie podmioty zostaną zaproszone do negocjacji warunków dzierżawy.

Miejsce można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu terminu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 578 574 060.