Warsztaty muzyczne

UDOSTĘPNIJ
/
348

Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP i Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Starosiele serdecznie zapraszają zuchy, harcerzy, wędrowników i instruktorów na warsztaty muzycznie, które odbędą się w dniach 10 – 12 czerwca 2022 roku na Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Starosiele.

Ten Biwak to zuchowa, harcerska i instruktorska przygoda kształtująca tworzenie relacji międzyludzkich opartych i wykorzystujące muzykę jako nośnika emocji i wyrażania siebie. To lepsze poznanie drużyn z całej chorągwi, ale i lepsze poznanie osób z patrolu, nauka śpiewu i nowych piosenek. Biwak jest dobrą okazją do tego, by lepiej poznać samego siebie, sprawdzić się w obszarze muzyki. Mamy nadzieje, że ten biwak wyzwoli w Was chęć wyrażania siebie przez śpiew, nauczy Was jak odpoczywać i pomagać innym śpiewając.

Zgłoszenia na Warsztaty przyjmowane są patrolami liczącymi od 5 do 10 osób, do dnia 30 maja 2022 roku za pomocą FORMULARZA

Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa za udział w Biwaku wynosi 113 zł od osoby i należy ją wpłacić do dnia 02 czerwca 2022 roku, na konto OSW Starosiele Chorągwi Lubelskiej ZHP: 56 1600 1462 1857 9205 2000 0031 tytułem: DSCZ, nazwa patrolu, ilość osób w patrolu.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie Warsztatów

 

 


Działanie dofinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030