Hufiec ZHP Puławy nagrodzony przez Prezydenta Miasta Puławy

UDOSTĘPNIJ
/
119

W dniu 11 maja 2022 r., po raz pierwszy odbyła się gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Puławy za działalność na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Nagrodę przyznano w trzech kategoriach. Wśród wyróżnionych znalazł się Hufiec ZHP Puławy.

Statuetkę Puławskiej Organizacji Pozarządowej Roku, z rąk prezydenta Miasta Puławy odebrała Komendantka Hufca – phm. Magdalena Białota. Dziękujemy instruktorom i harcerzom Hufca Puławy za pełnioną służbę.

Nagrodę w tej kategorii otrzymali również przedstawiciele Klubu Sportowego „Puławska Akademia Karate Tradycyjnego”, Fundacja BezMiar, Fundacja „Obok Nas”, Stowarzyszenie Sportowe „Sportowe Puławy”, Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt „Przyjazna Łapa”. Podczas gali wyróżnieni zostali Puławscy Społecznicy Roku oraz organizacje obchodzące swój jubileusz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Foto: Urząd Miasta Puławy