Dzień Myśli Braterskiej

UDOSTĘPNIJ
/
213

Druhny i Druhowie

22 lutego skautki i skauci na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej. Nie jest to data przypadkowa, 22 lutego to dzień urodzin założyciela skautingu, sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave Baden-Powell. Tego dnia uświadamiamy sobie, że harcerki i harcerze wraz z milionami młodych ludzi na całym świecie tworzą wielką skautową rodzinę.

W tym szczególnym dniu życzę Wam satysfakcji i radości z pełnionej służby, motywacji do ciągłego rozwoju, wytrwałości w działaniu, niech otaczają Was wspaniali ludzie.

CZUWAJ!

hm. Tomasz Sych
komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP wyróżnił Listem Pochwalnym pięćdziesięciu jeden zastępowych i przybocznych.

Rozkaz Specjalny Ls. 1/2022