Wyróżnij swojego zastępowego i przybocznego

Siłą Związku Harcerstwa Polskiego są ludzie którzy go tworzą. Każdy drużynowy wie, że bez pomysłowego zastępowego i odpowiedzialnego przybocznego ciężko jest prowadzić dobrą drużynę.

Druhno Drużynowa,
Druhu Drużynowy

wyróżnij swojego zastępowego i przybocznego Listem pochwalnym Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP.

List Pochwalny Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP jest przyznawany przybocznym i zastępowym w dniu Myśli Braterskiej 22 lutego może go otrzymać osoba, który spełnia następujące wymagania:

• pełniła funkcję zastępowego lub przybocznego przez 6 miesięcy,
  • sumiennie wypełnia swoje obowiązki,
  • prezentuje postawę godną naśladowania,
  • ma opłaconą podstawową składkę członkowską,
  • jest wpisany do systemu Ewidencja ZHP.

Wniosek w sprawie wyróżnienia Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP właściwy drużynowy przesyła za pomocą formularza w terminie do 22 stycznia 2020 roku. Przesłane wnioski zostaną przekazane do akceptacji właściwego komendanta hufca.

Wręczania Listu Pochwalnego Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP dokonuje uroczyście właściwy komendant hufca bądź inna upoważniona osoba.

Załączniki: