Zgłoś się do zespołu opracowującego strategię rozwoju dla chorągwi

14. Zjazd Chorągwi Lubelskiej ZHP zobowiązał Komendę Chorągwi do zwołania Nadzwyczajnego Zjazdu Chorągwi w celu przyjęcia Strategii Rozwoju Chorągwi Lubelskiej ZHP. Prace nad Strategią dla Chorągwi rozpoczęły się już przed ostatnim Zjazdem. Teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się do pracy zespołu, który dokończy opracowywanie strategii.
Zgłoszenia do zespołu ds. opracowania strategii rozwoju Chorągwi Lubelskiej ZHP przyjmujemy do 3 września za pomocą formularza
Osoby które brały udział w pracy zespołu przed 14 Zjazdem Chorągwi także proszę aby potwierdziły chęć dalszego działania w zespole uzupełniając zgłoszenie.
Spotkanie zespołu (osobiste, bądź zdalne) odbędzie się w pierwszej połowie września.

hm. Tomasz Sych
Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP