Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP z absolutorium za 2018 rok

1.29K

W sobotę 29 czerwca posiedzenie odbywał Komisja Rewizyjna Chorągwi Lubelskiej ZHP. Głównym tematem posiedzenia było zatwierdzenie sprawozdania finansowego Chorągwi za 2018 rok oraz udzielenie absolutorium członkom komendy.

Komisja Rewizyjna Chorągwi podjęła uchwałę o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego chorągwi w którym aktywa i pasywa wykazują sumę bilansową w wysokości 1 500 696,66 zł i które zamyka się zyskiem bilansowym w kwocie 127 469,60 zł. Komisja postanowiła zysk bilansowy przeznaczyć na działalność statutową organizacji.

Komisja Rewizyjna jednomyślnie podjęła także uchwałę w sprawie udzielania absolutorium członkom komendy za okres 25 listopada do 31 grudnia 2018 roku tj. od ostatniego zjazdu zwykłego chorągwi do końca roku.
Absolutorium otrzymali:
hm. Tomasz Sych – Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP