Spotkanie komend hufców poświęcone wsparciu drużynowych

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszamy komendantów hufców oraz członków ds. pracy z kadrą i członków ds. programu na spotkanie poświęcone najważniejszemu elementowi działalności naszej organizacji jakim jest wsparcie DRUŻYNOWEGO w realizacji misji ZHP. Plan Taktyczny realizacji Strategii ZHP na lata 2019-2021 mocno podkreśla rolę obszarów kształcenia i metodyk w pracy hufca czy chorągwi w bezpośrednim lub pośrednim wsparciu drużynowego.

Bazując na dokumentach, które niebawem wejdą w życie chcemy wraz z komendami hufców przygotować się do skutecznej ich realizacji. Nasze wspólne działania mają za zadanie wesprzeć Wasze środowiska w rozwoju i wzmocnieniu DRUŻYN.

Temat:
1. Plan taktyczny realizacji Strategii na lata 2019-2021
2. Wzmocnienie hufców we wsparciu drużynowych
3. Wsparcie programowo-metodyczne hufców
4. Zlot Kadry 2019 i CAS 2020/2021

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2019 r. (sobota) od godziny 10:00 w Lublinie

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pomocą formularza link do czwartku 7 marca do godziny 23:00