Zostań kwatermistrzem Stanicy Harcerskiej w Majdanie Sopockim

1.65K

Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP poszukuje osoby na stanowisko
kwatermistrza Stanicy Harcerskiej w Majdanie Sopockim „Stanica nad Sopotem”

Kwatermistrz odpowiedzialny będzie za:

• bieżące zarządzanie Stanicą Harcerską w Majdanie Sopockim „Stanica nad Sopotem”,
  • zachowanie władztwa Chorągwi Lubelskiej ZHP nad składnikami majątkowymi Stanicy tj. nieruchomościami, mieniem ruchomym oraz wszelkimi prawami przysługującymi Komendzie Chorągwi Lubelskiej ZHP lub na mocy odrębnych przepisów oraz umów,
  • identyfikację, analizę oraz minimalizację ryzyka związanego z funkcjonowaniem Stanicy.

Kandydat na stanowisko kwatermistrza musi spełniać następujące wymagania formalne:

• korzystanie z pełni praw publicznych,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomościami i aktywami majątkowymi,
  • posiadanie stopnia instruktorskiego ZHP nie jest wymagane, lecz będzie dodatkowym atutem.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 marca 2019 roku. Zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub listownie do siedziby Komendy Chorągwi Lubelskiej ZHP (ul. Żołnierzy Niepodległej 7, 20-078 Lublin) lub wysłać mailem komendant@lubelska.zhp.pl

Kandydat może do dnia upływu terminu składania zgłoszeń uzyskać w siedzibie Komendy Chorągwi Lubelskiej ZHP informacje o Stanicy oraz zapoznać się na miejscu ze stanem obiektu w terminach uzgodnionych z komendantem Chorągwi Lubelskiej ZHP.

W ramach przygotowania do pełnienia funkcji kwatermistrz zostanie skierowany na szkolenie prawno-finansowych, które obejmują miedzy innymi zagadnienia z zakresu działalności gospodarczej, prawa cywilnego, rachunkowości, prawa pracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 578 574 060 lub mailowo komendant@lubelska.zhp.pl

Więcej informacji w  Regulaminie konkursu na stanowisko kwatermistrza Stanicy Harcerskiej w Majdanie Sopockim „Stanica nad Sopotem”