Konto Microsoft 365 w ZHP

Start Konto Microsoft 365 w ZHP

Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl, otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Z Microsoft 365 w Polsce korzysta ponad milion użytkowników, a także kilka dużych organizacji pozarządowych, w tym Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka) oraz Caritas.

Serwery Microsoft Polska, na których przetwarzane są dane w ramach Microsoft 365, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, m.in. mają ochronę przetwarzanych danych osobowych.

E-Mail osobisty w Microsoft 365 ułatwia:

• tworzenie formularzy zgłoszeń na obóz/biwak/rajd,
  • dostęp do repozytorium grafik ZHP, dokumentów chorągwi,
  • tworzenie prezentacji na wykład/zbiórkę/prelekcję,
  • dzielenie się swoimi plikami (1000 GB w usłudze OneDrive),
  • tworzenie dokumentacji drużyny,
  • dostęp do pakietu Office Online (Word, Excel, PowerPoint i OneNote)
  • i wiele więcej!

Jeśli chcesz poprosić o utworzenie konta Microsoft 365 ZHP lub masz problem z zalogowaniem się skorzystaj z formularza poniżej wybierając jako rodzaj wniosku aktywację.

Jeśli posiadasz już konto Microsoft 365 ZHP a masz problem z zalogowaniem się skorzystaj z formularza poniżej wybierając jako rodzaj wniosku reset hasła lub reset uwierzytelnienia dwuskładnikowego.

Przed złożeniem wniosku o założenie konta zweryfikuj swoje dane w Systemie Ewidencyjnym Tipi. Sprawdź, czy masz zaznaczone wymagane zgody RODO. Jeśli nie wiesz co to Tipi lub jak to sprawdzić skontaktuj się ze swoim drużynowym, komendantem lub hufcowym administratorem Tipi.