KKK IMPULS NADBUŻAŃSKI

Kurs kadry kształcącej po którym wyjedziesz z własnym programem kursu drużynowych i będziesz gotowa/gotowy poprowadzić taki kurs. Nad Bugiem, zanurzeni w przyrodzie odczarujemy wspólnie jak kształcić i pracować z kadrą, mocno skupiając się na praktycznym podejściu i działaniu na bazie HSW.

Zainspirujemy kursowo i rozpracujemy warsztat instruktorski niezbędny w pracy z kadrą i kształceniu. Kurs organizuje Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP przy współpracy z CSI. Komendantka hm. Jola Kreczmańska, a zastępczynie to hm. Ilona Bachanek-Matusiewicz i phm. Marta Pomorska, komendę tworzą też phm. Paulina Gałecka oraz hm. Dariusz “Mors” Zajączkowski. Liczba miejsc ograniczona. Przybywajcie!

Rozpoczęcie kursu 06 sierpnia 2021 (piątek) o godzinie 11:00 i zakończenie 10 sierpnia 2021 (wtorek) o godzinie 16:00. Spotkanie kończące kurs: 4 września 2021 (sobota).

Koszt: 350 zł.

Lokalizacja: Baza obozowa Chorągwi Lubelskiej w Gnojnie nad Bugiem, gmina Konstantynów.

Zgłoszenia: do 15 lipca 2021, uczestnik dostanie informacje drogą mejlową o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu się na kurs do 20 lipca 2021.

Link do ankiety zgłoszeniowej: https://tiny.pl/9hftn

Regulamin: Regulamin KKK 2021.pdf