Konsultację Systemu Instrumentów Metodycznych

Druhny i Druhowie!
Serdecznie zapraszamy Was na konsultacje projektu nowego Systemu Instrumentów Metodycznych.

Jak wiecie, System ten jest owocem kilkuletniej pracy zespołu ds. instrumentów metodycznych GK ZHP. W zeszłym roku chętne drużyny mogły zgłosić się do pilotażu nowego SIM, aby w praktyce przetestować proponowane zmiany. Był to rok żmudnej pracy, zarówno zespołu przy GK, jak i drużynowych pilotażowych i metodyków, którzy ich wspierali. Przez cały rok zbieraliśmy dane na temat nowego SIM, aby Rada Naczelna w styczniu dostała już poprawioną wersję nowego Systemu Instrumentów Metodycznych.

Aktualnie trwają dyskusje w RN nad przyjęciem nowego SIM i tutaj wkraczacie Wy! Potrzebujemy Waszego zdania i opinii na temat proponowanej zmiany! Bo to właśnie Wy będziecie pracować tymi nowymi instrumentami. Waszego głosu nie może zabraknąć w dyskusji!

Zapraszamy Was na spotkanie, w trakcie którego dowiecie się wszystkiego o projekcie nowego Systemu Instrumentów Metodycznych oraz odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Będzie to również czas na poznanie Waszej opinii, czy zmiana jest konieczna, a jeśli tak, to w jakim kształcie i zakresie.

Spotkanie odbędzie się przez aplikację Teams w środę 7 kwietnia o godz. 18:00. Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy za pomocą FORMULARZA

Wszystkie aktualnie materiały związane z SIM znajdziecie na stronie: https://zhp.pl/instrumenty-metodyczne/zaczynamy