Głosowanie do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego 2020

1.19K

Do 12 lutego 2020 roku trwa głosowanie na nowych członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego IV kadencji na okres 3 lat. W skład Rady wejdzie 20 członków: 10 przedstawicieli organizacji pozarządowych, 1 przedstawiciel Wojewody Lubelskiego, 4 przedstawicieli Sejmiku Województwa Lubelskiego oraz 5 przedstawicieli Marszałka Województwa Lubelskiego. Głosowanie na kandydatów organizacji pozarządowych odbywa się na „Formularzu do głosowania na kandydata na członka Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego”. Głosy można oddać na jednego kandydata z każdego z dziesięciu obszarów.

Komenda Chorągwi Lubelskiej ZHP zgłosiła kandydaturę hm. Olgi Gilewicz w obszarze: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Olga Gilewicz – instruktorka harcerska z doświadczeniem na wszystkich szczeblach organizacji. Wolontariuszka w stowarzyszeniach i organizacjach zajmujących się wparciem osób niepełnosprawnych, przez wiele lat wiceprezes Rekreacyjnego Klubu Nieprzetartego Szlaku, obecnie Prezes Oddziału Regionalnego TWP w Sandomierzu. Nauczyciel – wychowawca Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych. Starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie. Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół. Pilot wycieczek, kierownik harcerskich baz obozowych. Aktualnie wykładowca wyższych uczelni, ośrodków doskonalenia nauczycieli, autorka wielu publikacji związanych z edukacją. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu środków na działania organizacji pozarządowych oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami. Współpracuje z Jednostkami Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego w zakresie wdrażania działań mających wpływ na rozwój oświaty w środowiskach lokalnych.

Zachęcamy do poparcia naszej kandydatki

Wypełnione i wydrukowane formularze opatrzone datą, pieczęcią oraz podpisem uprawnionych statutowo osób prosimy złożyć lub przesłać do 12 lutego 2020 r.:

1) Biura Chorągwi Lubelskiej ZHP w Lublinie ul. Żołnierzy Niepodległej 7, 20-078 Lublin
lub
2) do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem „Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego”.

Więcej na stronie internetowej województwa lubelskiego

Załączniki: