Konkurs „Lokalny bohater” – rozstrzygnięcie

Informujemy, że w konkursie małych grantów dla drużyn, gromad, szczepów, związków drużyn granty otrzymały poniższe jednostki:

7. Drużyna Harcerzy Starszych „22 Południk” (Hufiec ZHP Łuków) na działania związane z pracą z bohaterem Władysławem Załuskim, grant w wysokości 500 zł.

25. Drużyna Harcerska z Ryżek (Hufiec ZHP Łuków) na działania związane z pracą z bohaterem Henrykiem Sienkiewiczem, grant w wysokości 500 zł.

13. Drużyna Starszoharcerska „Pochodni” (Hufiec ZHP Zamość) na działania związane z pracą z bohaterem phm. Tadeuszem Iwanowskim „Ney”, grant w wysokości 500 zł.

I Szczep Harcerski „Infinity” w Radzyniu Podlaskim (Hufiec ZHP Łuków) na działania związane z pracą z bohaterem hm. Mieczysławem Stagrowskim, grant w wysokości 1 000 zł.

W ramach realizacji zadań harcerze będą poznawali lokalnego bohatera, współdziałali z lokalną społecznością.