Obóz Hufca ZHP Ryki

1.52K

W dniach 1-14. 08.2019 r. odbył się obóz Hufca ZHP Ryki w urokliwej miejscowości Wola Michowa. Nasza harcerska przygoda rozpoczęła się chrztem obozowym, na którym opiekunowie wywołali salwy śmiechu nie tylko ciekawymi zadaniami, ale również kolorowymi przebraniami. Jak to zazwyczaj bywa, obóz nie mógł się odbyć bez gier terenowych, ognisk, pląsów i śpiewania przy akompaniamencie gitary. Oczywiście nie zabrakło też czasu na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Harcerze wzięli udział w spotkaniu ze Strażakiem, zajęciach z pierwszej pomocy, doskonalili swoje umiejętności z zakresu regulaminu musztry, a także poznali sposoby na ustawianie stosów ogniskowych. Zapewne każdy kto kiedyś był na obozie może potwierdzić, że jest to sposób na wakacje, doby zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych harcerzy! Mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się w jeszcze szerszym gronie, gotowi na wyzwania, łzy wzruszenia, nowe znajomości i ogrom dobrej zabawy.

Katarzyna Czmiel