Wędrownicy w Brukseli

W dniach 10 – 12 maja członkowie 8 Lubelskiej Drużyny Wędrowniczej „Infinity” odwiedzili stolicę Europy. Bruksela zachwyciła swoim pięknem, a ludzie życzliwością i uśmiechem. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili Parlament Europejski i dzięki uprzejmości europosła Krzysztofa Hetmana mogli dowiedzieć się więcej o pracy europosłów. Nie obyło się także bez wizyty w muzeum czekolady. Wędrownicy dowiedzieli się skąd ten łakoć pochodzi i jakie są etapy jego produkcji. Na koniec mogli zobaczyć na własne oczy w jaki sposób powstają czekoladki z nadzieniem. Na wyjeździe nie mogło również zabraknąć akcentów harcerskich. Całe wieczory poświęcone były na dyskusje o Wędrowniczej Watrze oraz miejscu drużyny wędrowniczej w szczepie. Udało się także spotkać Brukselskich skautów!

phm. Jakub Stachnio HR
Drużynowy 8 LDW „Infinity”