Warsztaty „Sytuacje intymne w pracy wychowawczej”

Warsztaty „Sytuacje intymne w pracy wychowawczej” skierowane są do pełnoletnich instruktorów ZHP. Celem warsztatów jest przygotowanie instruktorów do podejmowania tematyki intymności, poszanowania godności i rozwoju seksualnego w codziennej pracy wychowawczej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lutego 2019 poprzez wypełnienie zgłoszenia FORMULARZ

Dodatkową Składkę Członkowską Zadaniową w wysokości 70 zł należy wpłacić w ciągu 3 dni po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów o zakwalifikowaniu się na warsztaty. Dane do przelewu zostaną przekazane mailowo osobom zakwalifikowanym na warsztaty. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają instruktorzy z Chorągwi Lubelskiej ZHP.

Organizatorzy zapewniają: nocleg w warunkach biwakowych, sobotni obiad (produkty na śniadania i kolacje pozostają w gestii uczestników) i materiały dla uczestników.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z komendantką warsztatów Ewą Sidor pod adresem ewa.sidor@zhp.net.pl