Wyróżnij swojego przybocznego i zastępowego

Druhno Drużynowa, Druhu Drużynowy,

wyróżnij swojego przybocznego, zastępowego Listem pochwalnym Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP.

List Pochwalny Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP jest przyznawany przybocznym i zastępowym w dniu Myśli Braterskiej 22 lutego. Może go otrzymać osoba, który spełnia następujące wymagania:

• pełnią funkcję przez co najmniej 6 miesięcy,
  • sumiennie wypełniają swoje obowiązki,
  • prezentują postawę godną naśladowania,
  • są wpisane do systemu ewidencyjnego TIPI i ma oznaczoną funkcję,
  • mają opłaconą podstawową składkę członkowską i jest to odznaczone w systemie ewidencyjnym TIPI,
  • posiadają certyfikat Safe From Harm (dotyczy pełnoletnich członkiń i członków oraz osób podejmujących się pracy wychowawczej, np. z otwartą próbą na stopień instruktorski).

Wniosek w sprawie wyróżnienia Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP właściwy drużynowy przesyła za pomocą udostępnionego formularza w terminie do 28 stycznia 2024 roku. Przesłane wnioski zostaną przekazane do akceptacji właściwego komendanta hufca.

Więcej informacji i formularz do składania wniosków.