Zostań członkiem komendy Zlotu 100-lecia Chorągwi Lubelskich

23 maja 1921 roku rozpoczęły swoją działalność Lubelskie Chorągwie Harcerek i Harcerzy ZHP. Zastąpiły one Inspektoraty Lubelskiego ZHP (męskiego XII A i żeńskiego XII B). 14 Zjazd Chorągwi Lubelskiej ZHP obradujący w dniu 24 listopada 2018 roku Uchwałą nr 1 zobowiązał wszystkie władze Chorągwi Lubelskiej ZHP oraz władze hufców do aktywnego włączenia się w organizację wydarzeń związanych z 100. rocznicą utworzenia Chorągwi Lubelskich. Zjazd zobowiązuje władze Chorągwi do zorganizowana w roku 2021 chorągwianych obchodów 100. rocznicy utworzenia Chorągwi Lubelskich.

Dla uczczenia 100-lecia Chorągwi Lubelskich ZHP w dniach 17 – 19 września 2021 roku w Lublinie odbędzie się Zlot Chorągwi Lubelskiej ZHP.

Jeśli chcesz zostać komendantem trasy zlotowej, chcesz pomóc w organizacji zlotu zgłoś się już dziś. Zgłoszenia do 7 kwietnia przyjmuje hm. Wojciech Miazga – Szef Zespołu Metodycznego Chorągwi mail: wojciech.miazga@zhp.net.pl.