Kampania 1% – aspekty promocyjne

Jeżeli w wyniku pozyskiwania 1% podatku dochodowego Twoja drużyna bądź gromada zdobyła więcej niż 25 zł na osobę, to ze swoją jednostką pozyskaliście więcej niż średnia dla całego ZHP. Zapraszamy Was na warsztaty „Kampania 1% – aspekty promocyjne”

Warsztaty dla nasze chorągwi poprowadzi hm. Jacek Grzebielucha:

Cześć, jestem Jacek Grzebielucha i opowiem Wam o tym, jak w prosty sposób pozyskać środki na finansowanie przedsięwzięć programowych czy zakup materiałów do pracy w drużynie. Działania te będą wymagać minimum wysiłku oraz czasu, a efekt może być naprawdę zadowalający.

Warsztaty w formie online odbędą się na platformie Microsoft Teams, we wtorek 26 stycznia 2021 roku o godzinie 19:00 i potrwają ok 1,5 godziny.Miejcie pod ręką coś do pisania. Pod koniec spotkania jest przewidziany czas na pytania i odpowiedzi, więc jeśli cokolwiek Was trapi w zakresie prowadzenia kampanii 1% – to będzie moment na rozwianie wszelkich wątpliwości.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 19 stycznia 2021 roku za pomocą FORMULARZA