Kurs Przewodnikowski „Instruktorski lot”

Druhny i Druhowie

Ze względu na czas pandemii COVID-19 i zwiększające się obostrzenia postanowiliśmy zbadać zapotrzebowanie na kurs przewodnikowski, który bardzo chcielibyśmy dla Was przygotować. Poniżej podajemy główne założenia, które z wiadomych powodów są bardzo płynne i zmienne. Wypełniając poniższą ankietę wstępnie zgłaszasz chęć udziału w kursie. Ze względu na obostrzenia mamy też ograniczoną ilość miejsc więc po zapoznaniu się z Twoimi odpowiedziami komenda kursu zdecyduje o dalszych krokach.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 6 listopada 2020 r. za pomocą FORMULARZA

Komenda kursu składa się z instruktorów z SOKK i BOKK będących członkami komend hufców oraz zespołu kadry kształcącej chorągwi.

Biwaki stacjonarne planujemy w poniższych terminach.

• I biwak – 5-6 grudnia
  • II biwak – 22-23 stycznia
  • III biwak – do ustalenia z uczestnikami

Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na odbycie się biwaków będą one przekładane na inne terminy. Miasta, które rozważamy jako miejsca biwaków to: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Puławy.

Przed pierwszym biwakiem planujemy pracę z każdym kursantem indywidualnie oraz z zastępami on-line – do czego potrzebne jest konto mailowe w domenie zhp.net.pl, zainstalowana aplikacja Teams oraz sprawny mikrofon i kamerka.

W kursie mogą wziąć udział tylko osoby z przydziałem służbowym do hufców Chorągwi Lubelskiej ZHP.

Wysokość DSCZ na kurs – 100 zł