Komendant
Chorągwi Lubelskiej ZHP

Lublin, 22 lutego 2020 r.

Druhny i Druhowie,

22 lutego w dniu urodzin założyciela skautingu sir Roberta Baden–Powella i jego żony lady Olave Baden-Powell, naczelnej skautki świata, skautki i skauci na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej. Tego dnia przyjaźnie i serdecznie pozdrawiamy się w harcerskim geście, mamy poczucie jedności i braterstwa. Życzę nam wszystkim na co dzień życzliwości, uśmiechu, życzę gestów pełnych sympatii, poczucia, że stanowimy naprawdę wspaniałą, niepowtarzalną wspólnotę. Życzę Wam poznania siły braterstwa, które jest zakorzenione w każdym z nas. Satysfakcji z pełnionej służby oraz odwagi, by zmieniać świat na lepsze.

Czuwaj!
hm. Tomasz Sych

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP wyróżnił Listem Pochwalnym trzydziestu dziewięciu zastępowych i przybocznych.