Listy pochwalne Komendanta Chorągwi

1K
Listy pochwalne Komendanta Chorągwi

Komenda Chorągwi uchwałą nr 2/2018 wprowadziła nowe wyróżnienie. List pochwalny Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP to wyróżnienie skierowane do zastępowych i przybocznych, którzy prezentują postawę godną naśladowania. Przyznawane jest ono z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Wnioski należy przesłać w formie skanu do dnia 22 stycznia 2018 roku na adres biuro@lubelska.zhp.pl.

Procedura składania wniosku.

1. Drużynowy przygotowuje wniosek i przekazuje go do komendy hufca.
  2. Komendant hufca akceptuje wniosek.
  3. Komenda hufca zbiorczo przesyła wnioski w formie skanu na maila biuro@lubelska.zhp.pl. Wnioski można też dostarczyć do Komeny Chorągwi.

Prosimy, aby w hufcu powstało zbiorcze zestawienie wniosków w formie tabeli. Gotowe listy pochwalne zostaną przekazane do hufców w pierwszej połowie lutego.

Dokumenty:

– Uchwała nr 2/2018 Komendy Chorągwi Lubelskiej ZHP z dnia 6 stycznia 2018 r. w sprawie wyróżnień i nagród w Chorągwi Lubelskiej ZHP

– Wniosek o list pochwalny Komendanta Choragwi Lubelskiej ZHP

– Lista kandydatów nominowanych do wyróżnienia Listem Pochwalnym Komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP