Chorągiew Lubelska ZHP, wojewódzka jednostka największego polskiego stowarzyszenia wychowawczego poszukuje kandydatów na stanowisko:

kierownik o środka wypoczynkowego

powiat: Włodawa
gmina: Urszulin
miejscowość: Grabniak

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie ośrodkiem,
  • współtworzenie strategii rozwoju ośrodka,
  • dbałość o stan techniczny i wartość zasobów ośrodka,
  • realizacja działań marketingowych,
  • kompleksowa obsługa spraw administracyjnych,
  • kontrola kosztów i realizacja budżetu,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług,
  • kierowanie zespołem pracowników,
  • utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,
  • koordynowanie działań sprzedażowych,
  • zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług.

Oczekiwane:

  • doświadczenie zawodowe na identycznym lub podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość przepisów bhp i ppoż,
  • łatwość komunikacji i budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • operatywność i samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych wiedzy i umiejętności,
  • jasne i uczciwe zasady współpracy,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę z młodymi ludźmi – wolontariuszami ZHP.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.)

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:

  1. administratorem danych osobowych jest Chorągiew Lubelska ZHP z siedzibą w Lublinie ul. Żołnierzy Niepodległej 7,
  2. dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
  3. kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  4. podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.