Mając na uwadze dobrą jakość harcerstwa w naszych Małych Ojczyznach, mamy przyjemność zaprosić Grono Pedagogiczne do wzięcia udziału w szkoleniu z metody harcerskiej i poszczególnych metodyk dostosowanych do wieku dzieci i młodzieży.
 
Szkolenie to wzbogaci repertuar programowo-metodyczny każdego nauczyciela, pokaże jak aktywnie prowadzić zajęcia, a także będzie kopalnią wiedzy i inspiracji. Program kursu obejmuje zarówno podstawową, jak i szczegółową wiedzę o działalności harcerstwa, dlatego też mogą w nim wziąć udział osoby, które nigdy nie miały styczności z harcerstwem i te, które pamiętają z lat młodości harcerską przygodę. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów - pedagogów, czynnych nauczycieli, którzy są specjalistami w szkoleniu metodami aktywizującymi. Program i zajęcia dostosowane są do specyfiki uczenia się osób dorosłych.
 


Planujemy uruchomić w tym roku 4 ośrodki szkoleniowe: w Biłgoraju, Hrubieszowie, Lublinie oraz Puławach. W zależności od bliskości Państwa placówki zapraszamy do wybranego przez siebie ośrodka.
 
KOSZT SZKOLENIA: 380 zł (obiady, materiały, sala, prowadzący)
TERMINY SZKOLENIA W 2018: 12 maja, 30 czerwca i ustalony z uczestnikami jeden termin na jesieni (łącznie 21 godzin)
 
Zgłoszenia do 20.04 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie wydane przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego działający przy Głównej Kwaterze ZHP.
 
W razie pytań osobą do kontaktu jest:
dla ośrodka szkoleniowego w Biłgoraju – Dorota Woźniak tel. +48 662 101 910
dla ośrodka szkoleniowego w Hrubieszowie – Monika Wołos tel. +48 501 020 094
dla ośrodka szkoleniowego w Lublinie – Olga Gilewicz tel. +48 669 481 212
dla ośrodka szkoleniowego w Puławach – Katarzyna Rodzoch tel. +48 691 853 716

 

Do pobrania:
- regulamin szkolenia Metoda harcerska jako narzędzie do pracy z dziećmi i młodzieżą