Instytut Inicjatyw Pozarządowych we współpracy z Komendą Chorągwi Lubelskiej ZHP zaprasza do udziału w programie „Budżet Uczniowski - nowy wymiar aktywności uczniowsko-rodzicielskiej”.

„BU - nowy wymiar aktywności uczniowsko-rodzicielskiej” to nowy projekt z zakresu edukacji i rozwijania kompetencji społecznych, którego istotą jest stworzenie modelu „budżetu uczniowskiego” – innowacyjnej koncepcji angażowania uczniów w działalność wolontariacką na rzecz swojej szkoły i jej najbliższego otoczenia przy wsparciu rady rodziców.

W ramach projektu w całej Polsce prowadzone są bezpłatne warsztaty adresowane do członków rad rodziców.

Mamy przyjemność współorganizować kolejną edycję tych warsztatów!

Podczas zajęć wspólnie porozmawiamy m.in. o kompetencjach rady rodziców, zorganizowaniu rady do działania oraz o finansach - zarządzaniu nimi i pozyskiwaniu ich.

Zapraszamy 4-5-osobowe zespoły reprezentujące szkoły.

KIEDY: 16 XII 2017 (sobota)
GDZIE: IV LO im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Szkolna 4, 20-124 Lublin

Na zgłoszenia czekamy pod adresem:

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje organizacyjne

• Udział w warsztatach jest bezpłatny
  • Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje materiały szkoleniowe (poradnik i zeszyt ćwiczeń)
  • Zapewniamy bezpłatny serwis kawowy i obiad dla uczestników