Zakończenie Kampanii Bohater w Chorągwi Lubelskiej ZHP

UDOSTĘPNIJ
/
161

Druhny i Druhowie

Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP hm. Tomasz Sych serdecznie zaprasza na briefing poświęcony zakończeniu Kampanii Bohater im. Lotników Polskich w Chorągwi Lubelskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 listopada 2021 roku o godzinie 14:30 i będzie transmitowane na żywo.

W konferencji weźmie udział hm. Tomasz Sych – komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP, hm. Michał Dymek – przewodniczący Rady Chorągwi Lubelskiej ZHP, hm. Leszek Wołos – przewodniczący Komisji Rewizyjnej Chorągwi Lubelskiej ZHP, hm. Monika Wołos – przewodnicząca Sądu Harcerskiego Chorągwi Lubelskiej ZHP, członkowie Komendy Chorągwi, komendanci hufców, członkowie Kapituły Kampanii Bohater.

Serdecznie zapraszamy.